ביטוח נסיעות – מה הוא צריך לכלול?

אתם נוסעים לנופש בחו"ל, ואתם מבינים שברגע שאתם יוצאים את גבולות ישראל, כבר לא חלים עליכם כל הביטוחים השונים לרבות ביטוח לאומי, ביטוח בריאות, ביטוח חיים וכדומה. בהתאם לכך, אתם דואגים לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות, שעלותה נחשבת לסמלית למדי ביחס לעלות הנסיעה כולה. יחד עם זאת, האם אתם גם בודקים מה כוללת הפוליסה? האם היא כוללת ביטוח של הכבודה? מה הוא גובה הכיסוי במקרה של פציעה, מוות, חילוץ, מחלה? מה הוא גובה הכיסוי והאם בכלל קיים כיסוי למקרה של גניבת כספכם? פוליסות ביטוח נסיעות לחול יכולות להיות מאוד שונות זו מזו, וחשוב מאוד שתבינו על מה בדיוק אתם משלמים.

מה הם הכיסויים שמעניקה לכם הפוליסה?

ובכן, ביטוח נסיעות יכול בהחלט לכלול כמעט את כל הכיסויים הדרושים לכם, כך שמה שלא יקרה במהלך הטיול בחו"ל, אתם תוכלו לקבל את הפיצוי בהתאם, בין שמדובר בפציעה, בין שמדובר בגניבת רכוש ובין שמדובר במזוודה שאבדה היכן שהוא במחסני חברת התעופה. יחד עם זאת, רובם המכריע של ביטוחי הנסיעות מציעים לכם את האפשרות לקבלת הפיצוי רק לאחר שהגעתם חזרה ארצה. בעודכם בחו"ל יהיה עליכם להתמודד עם המצב, ורק לאחר החזרה לארץ, תוכלו להגיש תביעה לפיצויים המגיעים לכם.

פתרון מיידי בזמן אמת

לעומת פוליסות אלה של ביטוחי נסיעות לחו"ל, ישנה האפשרות של פספורט קארד, המציע לכם מענה מיידי לכל סיטואציה או מקרה ביטוחי שיתרחשו במהלך הטיול שלכם בחו"ל. פתרון זה מבוסס על כרטיס מגנטי Passportcard אותו תוכלו לקבל בשדה התעופה רגע לפני שאתם עולים למטוס, או בכל נמל יציאה אחר מהארץ.

מטעינים את הכרטיס ומשתמשים בכסף

במידה ואבדה המזוודה שלכם, תוכלו להתקשר למוקד הארצי הפועל מסביב לשעון, הכרטיס שלכם יוטען ותוכלו לרכוש לעצמכם את הפריטים הדרושים לכם כדי להמשיך בטיול. אותו הדבר במידה ונגנב לכם הכסף, או שאתם צריכים לשלם עבור טיפול רפואי כלשהו המכוסה במסגרת פוליסת הביטוח. פתרון זה משנה לחלוטין את כל החוויה של ביטוחי נסיעות לחו"ל, בפרט לאור העובדה שהוא מגובה על ידי חברת ביטוח חזקה ואיתנה.